Skład Osobowy Rady Gminy

RADA GMINY KAMIENNA GÓRA
Imię i nazwisko Funkcja Nr
okręgu
Granice okregu wyborczego
PAWLIK Piotr Paweł

Przewodniczący Rady Gminy

Komisja Finansowo – Gospodarcza

7 sołectwo Janiszów
OGORZAŁEK Kazimierz Bogdan

Pierwszy Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Komisja Społeczna

13 Sołectwo Lipienica oraz część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice : Michała Englera, Młyńska, Opata Bernarda Rosy, Piotra Brandla, Podklasztorze, Sądecka, Świętej Jadwigi Śląskiej
SALATA Michał Karol

Drugi Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Komisja Finansowo – Gospodarcza

6 sołectwo Raszów
RESPONDEK Piotr Włodzimierz

 

Przewodniczący

Komisji Rewizyjnej

2 sołectwo Ogorzelec
POTOCZAK Anna Maria

Przewodnicząca

Komisji skarg, wniosków i petycji

Zastępca Przewodniczącego

Komisji Finansowo – Gospodarczej

3 sołectwo Szarocin
BILMAN Andrzej Piotr

Przewodniczący

Komisji Finansowo – Gospodarcze

9 sołectwa Dębrznik i Ptaszków
ŁUKASIK Bartłomiej

 

Przewodniczący

Komisji Społecznej

5 część sołectwa Pisarzowice obejmująca budynki nr:
1-75, 77, 79-82, 85-88, 90, 151-152,
154-162, 165, 170-182, 187, 190, 206
WONDOŁOWSKI Stanisław Andrzej

 

Zastępca Przewodniczącego

Komisja Rewizyjna

12 Część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice : Baltazara, Betlejemska, Kacpra, Kalwaria, Księcia Bolka I, Loretańska, Maksymiliana Brokoffa, Melchiora, Michała Willmanna, Osiedle, Plac Jana Pawła II, Świętego Józefa
SONDEJ Przemysław Emil

Zastępca Przewodniczącego

Komisji skarg, wniosków i petycji

Komisja Społeczna

8 sołectwo Przedwojów
SERAFINKO Jolanta

Zastępca Przewodniczącego

Komisji Społecznej

14 sołectwa Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów i Krzeszówek
SONDEJ Przemysław Emil

Zastępca Przewodniczącego

Komisji skarg, wniosków i petycji

Komisja Społeczna

8 sołectwo Przedwojów
KUBIENIEC Artur Grzegorz

Komisja skarg, wniosków i petycji

Komisja Społeczna

15 sołectwo Czadrów
OBLICKI Radosław Piotr Komisja Rewizyjna 10 sołectwa: Jawiszów i Olszyny
SZKARADEK Piotr Komisja Rewizyjna 1 sołectwo Leszczyniec
STEFAŃSKI Janusz Paweł Komisja Społeczna 11

Część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice : Benedyktyńska, Cicha, Cysterska, Nadrzeczna, Sportowa, Świętej Anny, Świętego Jana Nepomucena, Zielna

ŁEPSKI Jan Władysław Komisja Finansowo – Gospodarcza 4 Sołectwa : Czarnów, Rędziny oraz część sołectwa Pisarzowice obejmująca numery budynków : 76, 78, 84, 84A, 89, 91-126, 128-132, 134-136, 138-143, 145-150, 153, 163, 164, 167-169, 191A, 191B, 200, 205

 

Więcej informacji na temat wyborów do Rady Gminy Kamienna Góra znajduje się na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Protokoły sesji Rady Gminy dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kamienna Góra.

 

Sesja z dnia 21 listopada 2018 r

 

Informacja wytworzona przez dnia 04.12.2014
Opublikowana przez D. Sowa dnia 30.11.2018. Odsłon 3860, Wersja 13drukuj
Wersja : lewy  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
Początek strony